Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

“Нас нічого не цікавить, ми хочемо натиснути кнопку і отримати всю необхідну інформацію“

Основна панель для роботи з Вашими об'єктами та можливістю формування різного типу звітів та аналітики. Варто усвідомити, що дуже

Досить часто ми чуємо фразу від наших партнерів: “Нас

Нас нічого не цікавить, ми хочемо натиснути кнопку і отримати всю необхідну

...

інформацію”.

І кожного разу ми інформуємо всіх, що наша система FREETRACK - інструмент для аналізу даних, що передаються від GPS трекера на наш сервер, що дає Вам змогу проводити аналітичні роботи Вашого транспортного засобу.

Tip

Отже, для усвідомленого користування системою необхідно хоч частково вникнути й зрозуміти принцип роботи GPS приладів та давачів рівня пального. FREETRACK - інструмент аналізу даних, що передаються GPS трекером на наш сервер з допомогою GPRS зв'язку.

Ліва бокова панель складається з різного типу блоків:

  • Об'єкти моніторингу

  • Звіти

  • Логістика

  • Робота з геозонами

  • Робота з маршрутами

Image Added

Об'єкти моніторингу - блок, що об'єднує всі транспортні засоби Вашої компанії в одному списку з відображенням відповідного стану авто. В нижній частині списку бачимо підсумковий рядок, де відображається загальна кількість авто Вашої компанії, кількість активних авто та кількість пристроїв, що вже бездіяльні протягом тривалого періоду часу. Також маємо інформативну піктограмку (літера і), що розшифровує всі можливі стани Ваших автомобілів.

Image Added

Image Added

Над списком Ваших об'єктів розташовано два рядки:

Верхній рядок дає Вам змогу відображати всі пристрої Вашої компанії або лише обрану групу пристроїв, що належать Вашій компанії. Наступний рядок дає змогу роботи з обраним об'єктом або можливість вибору іншого пристрою зі списку Ваших об'єктів за допомогою пошукового фільтру чи курсором мишки.

Image Added

Image AddedImage Added

Піктограмки шестерні біля кожного рядка дозволяють створити групи зі списку об'єктів та провести певні дії над вибраним об'єктом: змінити назву, зробити певні зміни в налаштуваннях авто, тощо.

Інформативна панель об'єкту

Як вже було зазначено, вибравши певний об'єкт зі списку Ваших транспортних засобів, він стає активним і позиціонується в окремому полі над списком всіх Вашими об'єктів з піктограмою шестерні праворуч об'єкту. Натиснувши дану шестерню вирине права допоміжна панель, де розташована вся доступна Вам інформація по даному транспортному засобі. Також дану панель можна відкрити комбінацією CTRL + стрілка вправо.

Image Added

Image Added

Розглянемо безпосередньо кожну позицію (відповідні поля правої панелі пронумеровано для зручності роз'яснення):

  1. Назва Вашого об'єкту

  2. Показник оновлення даних в системі FREETRACK

  3. Стан пристрою та його тривалість чи цифровий показник:

  • у випадку паркінгу відображається тривалість відповідного стану;

  • у випадку руху авто - відображається швидкість, з якою рухається авто;

  1. Загальна інформація щодо стану показників об'єкту:

  • запалення (увімкнено (піктограма ключа зеленого кольору)/ вимкнено (піктограма ключа сірого кольору))

  • кількість супутників, що захоплено GPS трекером для адекватної роботи пристрою (мінімально необхідний рівень GPS - 4 )

  • показник напруги мережі, що вимірюється у Вольтах

  • показник заряду внутрішнього АКБ, що розташований в GPS трекері для автономної роботи трекера у випадку відсутності зовнішнього живлення на пристрій.

  1. Інформація по водію, що закріплений за даним авто.

  2. Координати розташування транспортного засобу, що можна скопіювати та використати в сторонній програмі. Також перед координатами розташовано літеру G, натиснувши на котру Вас буде переспрямовано на офіційну карту GOOGLE.

  3. Кнопка розташування дасть змогу відразу отримати короткий опис місцерозташування Вашого транспортного засобу.

  4. Інформація по IMEI пристрою, що змонтовано у відповідному автомобілі. Цей номер встановлюється заводом-виробником при виготовленні трекера та служить для точної і повної ідентифікації приладу.

  5. Кнопка EDIT, натиснувши яку Ви потрапите на форму редагування транспортного засобу, де у вас буде змога змінити назву об'єкту та зробити інші зміни, про які детально обговоримо в розділі Редагування об'єкту.

  6. Можливість завантаження та перегляду фотографій, що Ви прив'яжете до даного об'єкту.

Також в правій інформативній панелі є присутня інформація про Датчики (інформація про активовані на трекері параметри), що приходять від трекера:

  • напруга мережі

  • стан запалення

  • Інформація по ДРП (давачі рівня пального) та температура пального

  • давачі термодатчиків

та багато іншого.

Створення груп з об'єктів моніторингу.

Натиснувши на піктограмку шестерні (blue star) , що розташована біля верхнього рядка, відкривається допоміжне меню створення та редагування груп.

Щоб створити групу натисніть на піктограму (blue star) у правому верхньому куті вікна та створіть назву для неї. Для додавання автомобілів в групу необхідно вибрати потрібні авто у списку активувавши чекбокси та натиснути кнопку “зберегти“.

...

Редагування та видалення груп

Користувач може редагувати назву і наявність об'єктів у групах та вадаляти їх. Для зміни назви потрібно написнути піктограму шестерні (blue star) у вікні створення/редагування груп та ввести нову назву, також зніманням або додаванням чекбоксів змінюється кількість об'єктів у групі. Щоб видалити групу необхідно натиснути на піктограму корзини (blue star) .

...