Це меню дає широкі можливості для здійснення всебічного аналізу Вашого транспортного парку. Для цього перш за все потрібно обрати аналізований період клікнувши лівою клавішею миші по календарику, після чого з'явиться меню з наперед заданими періодами: "Сьогодні", "Вчора", "2 дні". За необхідності можна вибрати інший проміжок клікнувши по відповідному пункту меню.
Період можна вводити, як у відмічених червоним кольором полях, так і клікнувши на датах початку та кінця періоду і натиснувши клавішу "Вибрати".
Вибір
Після вибору періоду слід перейти до меню вибору звіту – "Вибір".
Повідомлення від об'єкту
Слід зазначити, що звіти в системі FreeTrack поділяються на графічні та табличні. При виконанні графічного звіту одночасно виконується звіт "Повідомлення від об'єкту", який надає відомості, які приходять від вибраного для аналізу об'єкту.
Для налаштування параметрів відображення звіту "Повідомлення від об'єкту" можна натиснути зображення шестерні.
В даному меню можна вибрати необхідні параметри:
Де:
- вмикає (вимикає) відображення точок на мапі.
- вмикає (вимикає) відображення точок на мапі, коли швидкість менша 10 км/год.
- вмикає (вимикає) відображення точок на мапі, коли швидкість менше 30 км/год.
- вмикає (вимикає) відображення точок початку та кінця маршруту.
Звіти по пальному
Звіт по пальному графічний
Для початку потрібно вибрати період для аналізу (див.вище), поставити галочку навпроти звіту та натиснути клавішу "Показати". В правій нижній частині буде відображено графік витрат пального, зокрема заправки та, за наявності, зливи.
Результат
В меню "Результат" в лівій частині екрану буде відображено табличні результати виконуваних звітів.
Якщо в таблиці результатів клікнути лівою клавішею миші по надпису "Заправлено" чи "Злито", або на значок "+" біля надпису "Заправлено" чи "Злито" то можна побачити деталізований опис дати початку події та дату завершення (заправки чи зливу). Клік по даті перемістить курсор на відповідну заправку чи злив на графіку.
Якщо підвести курсор миші до будь якого місця на графіку, то можна побачити рівень пального в даній точці.
Для збільшення певної ділянки на графіку можна лівіше аналізованої ділянки нажавши ліву клавішу миші (не відпускаючи її) протягнути курсор вправо/вліво і відпустити курсор.
Також, для масштабування певної частини графіка можна підвести курсор до неї та покрутити коліщатко миші.
Для повернення до початкового вигляду графіка можна в нижні правій частині екрану натиснути кнопку "Reset zoom".
Можна виконувати кілька звітів одночасно. Наприклад, по пальному, напрузі мережі, запалюванні та швидкості. Для цього в меню "Звіти" – "Вибір" – "Звіт по пальному" – вибираємо "Звіт по пальному графічний". Далі вибираємо: "Звіти по датчиках" – "Звіт по швидкості" – "Запалення" – "Напруга мережі" і натискаємо показати.
Зверніть увагу на те, що запалювання "0" – виключене, "1" – включене. В аналізованій точці можна побачити наступні параметри: швидкість 68 км/год., запалювання включене, напруга мережі 16 В, рівень пального 40.8 л.
Шаблони
Слід зазначити, що для графічних звітів можна створювати шаблони. Розглядаючи попередній приклад можна створити шаблон (після відмічення необхідних графіків) ввівши в поле "Назва шаблону" назву та натиснувши клавішу "Зберегти". Збережені шаблони будуть доступні в меню "Шаблони". Також Ви можете редагувати та видаляти шаблони.